• 13,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی Z-Wave زیپاباکس قادر است یک شبکه خانه هوشمند با پروتکل Z-Wave را بصورت یک اتوماسیون یکپارچه برای مدیریت بهتر در بیاورد.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی KNX زیپاباکس این توانایی را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس می دهد تا بتواند با 250 دستگاه هوشمند با پروتکل KNX ارتباط دوطرفه برقرار نماید. همانگونه که مطلع هستید پروتکل KNX یکی دیگر از پروتکل های محبوب در خانه هوشمند می باشد. شرکت های زیادی در دنیا محصولات خود را بر اساس این پروتکل روانه بازار نموده اند.

  2,340,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی ZigBee زیپاباکس یک ماژول جداگانه است که از طریق یک درگاه به کنترلر مرکزی زیپاکس متصل شده و این امکان را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس می دهد که بتواند با دستگاه های هوشمند که با پروتکل ZigBee کار می نمایند ارتباط برقرار نماید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی Serial زیپاباکس این توانایی را به کنترلر مرکزی زیپاباکی می دهد تا به سیستم امنیتی خانه نظیر DSC و یا PARADOX متصل شود. یکی از هدف های اصلی شرکت زیپاتو این است که کنترلرهای مرکزی خانه هوشمند این شرکت روز به روز بتوانند پروتکل های خانه هوشمند بیشتری را پشتیبانی نمایند.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی Security زیپاباکس برای بالا بردن امنیت خانه هوشمند به شما کمک می کند. این ماژول افزایشی هوشمند قادر است با پنل سیستم امنیتی خانه شما هماهنگ شود و یا به تنهایی می تواند این وظیفه را بر عهده بگیرد. 

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی Power زیپاباکس یک ماژول دیگر برای کنترلر مرکزی زیپاباکس می باشد. از طریق این ماژول افزایشی می توان تا 4 گیره آمپرسنج را بصورت مستقیم به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس و تا 16 گیره آمپرسنج دیگر را بصورت غیر مستقیم متصل نمود.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی P1 زیپاباکس به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس این قابلیت را می دهد که بتواند با دستگاه های اندازه گیری مصرف برق با استاندارد P1 ارتباط برقرار نماید. از این طریق می توان مقدار مصرف برق را بر روی کنترلر مرکزی خانه هوشمند خود و یا حتی از طریق اینترنت مشاهده نمود. 

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی EnOcean زیپاباکس این توانایی را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس می دهد تا با دستگاه های هوشمند و انرژی محور با استاندارد EnOcean ارتباط برقرار کرده و آنها را براحتی مدیریت نماید. EnOcean نیز یکی دیگر از استانداردهای محبوب خانه هوشمند است که شرکت های متعددی محصولات خود را بر اساس این استاندارد روانه بازار نموده اند. 

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی Backup زیپاباکس قادر است انرژی کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس را برای مدت 24 ساعت در صورت قطع برق تامین نماید. با کمک این ماژول افزایشی در صورت قطع برق می توان به کنترلر مرکزی خانه هوشمند خود همچنان متصل شده و از آن استفاده نمایید.

  1,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی 433Mhz زیپاباکس دستگاه هایی که با فرکانس 433 مگاهرتز کار می کنند را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس متصل می نماید. این ماژول هوشمند LightwaveRF, X10, CoCo, Chacon و Oregon را پشتیبانی می کند.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژول افزایشی 3G زیپاباکس این امکان را به کنترلر مرکزی خانه هوشمند زیپاباکس می دهد تا یک اینترنت پشتیبان در صورت قطع اینترنت اول (اصلی) داشته باشد. کنترلر مرکزی زیپاکس 1 از طریق کابل LAN قابلیت اتصال به مودم های اینترنت ADSL و یا شبکه را دارند.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  کنترلر مرکزی زیپامینی اولین دستگاه کنترلر مرکزی خانه هوشمند بود که توسط شرکت زیپاتو کرواسی وارد بازار شد. این کنترلر مرکزی با پروتکل خانه هوشمند Z-Wave با دستگاه ها، ماژول ها و سنسور های هوشمند ارتباط برقرار می کرد.

  0 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کنترلر مرکزی زیپامایکرو کوچکترین کنترلر مرکزی خانه هوشمند در دنیا می باشد که از قدرت سخت افزاری خوبی نیز بهره می برد. شاید در نگاه اول این حس به کاربر دست بدهد که این اندازه بسیار کوچک دلیل بر ضعیف بودن این کنترلر مرکزی باشد. اما بطور قطع به یقین می توان گفت این مدل نسبت به مدل های مشابه خود هیچ چیزی کم ندارد.

  2,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترل خانه هوشمند زیپاتو مدل Zipabox یک دستگاه مرکزی قدرتمند با سیستم عامل لینوکس می باشد که قابلیت تبدیل یک خانه معمولی به خانه هوشمند را دارد. نحوه استفاده و کار با این پنل هوشمند بسیار آسان و قابل درک است، که برای اینکار می تونید به آموزش هوشمند سازی ساختمان مراجعه کنید.

  3,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پنل خانه هوشمند زیپاتو مدل Zipatile یک دستگاه مرکزی صفحه لمسی 8 اینچ با سیستم عامل اندروید هست که قابلیت تبدیل یک خانه معمولی به خانه هوشمند رو دارد. نحوه استفاده و کار با این پنل هوشمند بسیار آسان و قابل درک است، که برای اینکار می تونید به آموزش هوشمند سازی ساختمان مراجعه کنید.

  6,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت
  • از تومان
   تا تومان
  پروتکل ارتباطی