لیست محصولات این تولید کننده Zipato

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • آژیر خطر جدید زیپاتو یک آژیر هوشمند است که توانایی پشتیبانی از پروتکل Z-Wave Plus را داشته و می تواند جزوی از سناریو خانه هوشمند باشد. این آژیر از طریق پروتکل Z-Wave Plus قادر است با کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارتباط برقرار نماید. بلندی صدای این آژیر 110 دسی بل است و قادر است 6 ملودی مختلف را پخش نماید.

  1,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آژیر خطر داخلی زیپاتو یک آژیر هوشمند است که توانایی پشتیبانی از پروتکل Z-Wave Plus را داشته و می تواند جزوی از سناریو خانه هوشمند باشد. این آژیر از طریق پروتکل Z-Wave Plus قادر است با کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارتباط برقرار نماید. بلندی صدای این آژیر 110 دسی بل است و قادر است 6 ملودی مختلف را پخش نماید.

  1,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یک اپلیکیشن کاملا رایگان و با رابطه گرافیکی کاملا کاربر پسند می باشد که امکان اتصال به پنل کاربری و مدیریت کنترلر مرکزی خانه هوشمند را برای کاربران فراهم می سازد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • ترموستات داکت اسپلیت زیپاتو توانایی کنترل بصورت هوشمند داکت اسپلیت، کولر گازی، تهویه مطبوع و حتی دستگاه های صوتی و تصویری که با امواج IR (دستگاه هایی که دارای ریموت کنترل هستند مانند تلویزیون) را دارد.

  1,020,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تگ RFiD زیپاتو یک وسیله شناسایی برای تردد بصورت هوشمند می باشد. با کمک این تگ یک فرد قادر می باشد وارد یک خانه هوشمند شود و یا سیستم امنیتی یک خانه هوشمند را براحتی فعال و یا غیر فعال نماید.

  65,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • رابط کولر گازی زیپاتو توانایی کنترل بصورت هوشمند کولر گازی، تهویه مطبوع، داکت اسپلیت، و حتی دستگاه های صوتی و تصویری که با امواج IR (دستگاه هایی که دارای ریموت کنترل هستند مانند تلویزیون) را دارد.

  1,020,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ریموت هوشمند زیپاتو با ظاهری ساده و اندازه کوچک یک ریموت هوشمند پر کاربرد می باشد. این ریموت امواج Z-Wave Plus را پشتیبانی می کند و دارای استاندارد IPX5 (ضد آب) می باشد. این ریموت دارای 5 دکمه بر روی خود می باشد.

  845,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سنسور تشخیص حرکت زیپاتو در اصل یک یک مالتی سنسور سه کار می باشد که می تواند یک حرکت بسیار کوچک، میزان شدت نور و دمای محیط را تشخیص بدهد. این مالتی سنسور هوشمند می تواند جزوی از سیستم امنیتی خانه هوشمند باشد.

  755,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سنسور تشخیص دود Z-Wave زیپاتو قابلیت تشخیص دود ناشی از آتش سوزی را دارا می باشد و بمحض تشخیص دود بیش از اندازه استاندارد یک پیغام هشدار برای کاربر ارسال می نماید و آژیر داخلی خود را نیز بصدا در می آورد. این سنسور قابلیت تشخیص گرما را ندارد و یا اینکه به تنهایی نمی تواند یک آتش را از بین ببرد.

  624,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سنسور تشخیص دود ZigBee زیپاتو قابلیت تشخیص دود ناشی از آتش سوزی را دارا می باشد و بمحض تشخیص دود بیش از اندازه استاندارد یک پیغام هشدار برای کاربر ارسال می نماید و آژیر داخلی خود را نیز بصدا در می آورد. این سنسور قابلیت تشخیص گرما را ندارد و یا اینکه به تنهایی نمی تواند یک آتش را از بین ببرد.

  494,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سنسور تشخیص نشت آب زیپاتو قادر است نشت آب را تشخیص داده و از به وقوع پیوستن یک اتفاق جلوگیری نماید. این سنسور هوشمند از حساسیت بسیار بالایی (حساسیت 95 از 100 درصد) برخوردار است که این توانایی را به آن می دهد تا کوچکترین نشتی آبی را تشخیص و اعلام نماید.

  624,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سنسور تشخیص گاز زیپاتو توانایی تشخیص نشت گازهای مشتعل شونده را دارد. این سنسور هوشمند به محض تشخیص گاز ابتدا با آژیر داخلی خود با بلندی صدای 75 دسی ساکنین خانه هوشمند را مطلع می سازد.

  770,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف