• تگ RFiD زیپاتو یک وسیله شناسایی برای تردد بصورت هوشمند می باشد. با کمک این تگ یک فرد قادر می باشد وارد یک خانه هوشمند شود و یا سیستم امنیتی یک خانه هوشمند را براحتی فعال و یا غیر فعال نماید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کارت RFiD زیپاتو یک وسیله شناسایی برای تردد بصورت هوشمند می باشد. با کمک این کارت یک فرد قادر می باشد وارد یک خانه هوشمند شود و یا سیستم امنیتی یک خانه هوشمند را براحتی فعال و یا غیر فعال نماید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترل تردد RFiD زیپاتو یک دستگاه بسیار کوچک است که قادر است بصورت هوشمند سیستم امنیتی خانه را فعال و یا غیر فعال نماید. این دستگاه از طریق پروتکل RFiD با کارت و تگ شناسایی ارتباط برقرار می نماید و از طریق پروتکل Z-Wave با کنترل مرکزی خانه هوشمند در ارتباط است.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترل شیر گاز زیپاتو یک دستگاه ایمنی می باشد که قادر است در شرایط اظطراری مانند نشت آب و یا گاز به کمک ما بیاید و از یک اتفاق جلوگیری نماید. این کنترل کننده هوشمند را می توان بر روی انواع شیر گاز و یا شیر مایعات مانند آب با اندازه های ½” , ¾” , 1”, 1/25” 1/5” نصب نمود.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آژیر خطر جدید زیپاتو یک آژیر هوشمند است که توانایی پشتیبانی از پروتکل Z-Wave Plus را داشته و می تواند جزوی از سناریو خانه هوشمند باشد. این آژیر از طریق پروتکل Z-Wave Plus قادر است با کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارتباط برقرار نماید. بلندی صدای این آژیر 110 دسی بل است و قادر است 6 ملودی مختلف را پخش نماید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آژیر خطر داخلی زیپاتو یک آژیر هوشمند است که توانایی پشتیبانی از پروتکل Z-Wave Plus را داشته و می تواند جزوی از سناریو خانه هوشمند باشد. این آژیر از طریق پروتکل Z-Wave Plus قادر است با کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارتباط برقرار نماید. بلندی صدای این آژیر 110 دسی بل است و قادر است 6 ملودی مختلف را پخش نماید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف