• خرید محصول

  کنترلر مرکزی زیپامینی اولین دستگاه کنترلر مرکزی خانه هوشمند بود که توسط شرکت زیپاتو کرواسی وارد بازار شد. این کنترلر مرکزی با پروتکل خانه هوشمند Z-Wave با دستگاه ها، ماژول ها و سنسور های هوشمند ارتباط برقرار می کرد.

  0 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کنترلر مرکزی زیپامایکرو کوچکترین کنترلر مرکزی خانه هوشمند در دنیا می باشد که از قدرت سخت افزاری خوبی نیز بهره می برد. شاید در نگاه اول این حس به کاربر دست بدهد که این اندازه بسیار کوچک دلیل بر ضعیف بودن این کنترلر مرکزی باشد. اما بطور قطع به یقین می توان گفت این مدل نسبت به مدل های مشابه خود هیچ چیزی کم ندارد.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترل خانه هوشمند زیپاتو مدل Zipabox یک دستگاه مرکزی قدرتمند با سیستم عامل لینوکس می باشد که قابلیت تبدیل یک خانه معمولی به خانه هوشمند را دارد. نحوه استفاده و کار با این پنل هوشمند بسیار آسان و قابل درک است، که برای اینکار می تونید به آموزش هوشمند سازی ساختمان مراجعه کنید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پنل خانه هوشمند زیپاتو مدل Zipatile یک دستگاه مرکزی صفحه لمسی 8 اینچ با سیستم عامل اندروید هست که قابلیت تبدیل یک خانه معمولی به خانه هوشمند رو دارد. نحوه استفاده و کار با این پنل هوشمند بسیار آسان و قابل درک است، که برای اینکار می تونید به آموزش هوشمند سازی ساختمان مراجعه کنید.

  0 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف