• کنترلر مرکزی زیپاتایل یکی از بهترین کنترلرهای مرکزی خانه هوشمند صفحه لمسی در دنیا می باشد که موفق به دریافت جایزه Awards از نمایشگاه معتبر CES در سال 2017 گردیده است. زیپاتایل قلب تپنده و مرکز فرمان یک خانه هوشمند به حساب می آید. با کمک این کنترلر مرکزی می توانید خانه هوشمند خود را چه از نزدیک و چه از کیلومترها دورتر کنترل و مدیریت نمایید.

  6,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترلر مرکزی زیپاباکس با سیستم عامل قدرتمند لینوکس خود یک انتخاب عالی برای کنترلر مرکزی خانه هوشمند می باشد. این کنترلر مرکزی با داشتن ماژول های افزایشی خود می تواند تمامی دستگاه های هوشمند خانه را تحت کنترل خود در بیاورد.

  3,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کنترلر مرکزی زیپامایکرو کوچکترین کنترلر مرکزی خانه هوشمند در دنیا می باشد که از قدرت سخت افزاری خوبی نیز بهره می برد. شاید در نگاه اول این حس به کاربر دست بدهد که این اندازه بسیار کوچک دلیل بر ضعیف بودن این کنترلر مرکزی باشد. اما بطور قطع به یقین می توان گفت این مدل نسبت به مدل های مشابه خود هیچ چیزی کم ندارد.

  2,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  کنترلر مرکزی زیپامینی اولین دستگاه کنترلر مرکزی خانه هوشمند بود که توسط شرکت زیپاتو کرواسی وارد بازار شد. این کنترلر مرکزی با پروتکل خانه هوشمند Z-Wave با دستگاه ها، ماژول ها و سنسور های هوشمند ارتباط برقرار می کرد.

  0 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • 13,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف