آموزش نصب ماژول دو پل فیبارو

آموزش نصب ماژول دو پل فیبارو

با کمک این ویدیو آموشی خواهید توانست یک ماژول دو پل هوشمند فیبارو را در پشت یک کلید ساده دو پل برق نصب و آن کلید دو پل برق را به کلید دو پل هوشمند تبدیل نمایید. شایان ذکر است برای استفاده از ماژول دو پل هوشمند فیبارو نیاز به کنترلر مرکزی خانه هوشمند دارید. در غیر اینصورت این ماژول هوشمند هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت.

ماژول دو پل فیبارو این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند بصورت هوشمند یک یا چند چراغ را روشن و یا خاموش کرده و یا حتی جریان برق بر روی یک یا دو مدار را نیز قطع و وصل نماید. این ماژول هوشمند توانایی اندازه گیری میزان مصرف برق وسیله برقی متصل به خود (مانند یک لامپ) را دارد و می تواند این مقدار را با کمک کنترلر مرکزی خانه هوشمند به شما اطلاع دهد.

ماژول دو پل فیبارو برای استفاده نیاز به کنترلر مرکزی خانه هوشمند دارد.

با توجه به اندازه بسیار کوچک این ماژول هوشمند می توان آن را در پشت کلید و یا پریز برق و در قوطی برق جای داد تا از دید دود باشد. نصب این نوع ماژول های هوشمند بسیار آسان می بشاد به نحوی که خودتان با کمی تجربه قادر خواهید بود آنها را وصل نمایید. در غیر اینصورت می توانید از یکی از متخصصان ما در فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند.

یکی از مزایای قابل توجه ماژول های هوشمند وایرلس این است که در زمان خرابی کاربر قادر به برداشتن ماژول و وصل وسیله برقی بصورت معمولی و قبل از هوشمند سازی است. در ایتصورت تا تعویض ماژول هوشمند با قطعه خراب کارکرد وسیله برقی مختل نمی گردد.

گزارش مصرف برق دستگاه های برقی متصل از طریق این ماژول هوشمند می تواند کاربر را در کنترل مصرف برق، برنامه ریزی برای زمان کار دستگاه و یا وسیله برقی و همچنین صرفه جویی در مصرف برق کمک نماید.

این ماژول هوشمند به کاربر کمک می کند که وسیله برقی خانه هوشمند خود را در هر زمان و مکان و با کمک اینترنت و گوشی هوشمند خاموش و یا روشن نماید و یا وضعیت آن دستگاه و یا وسیله برقی را بصورت آنلاین چک نماید. ماژول دو پل فیبارو قادر به خروجی تا 6.5 آمپر (هر پل) می باشد. 

ماژول دو پل فیبارو را می توانید از فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم خریداری نمایید.

نظرات بازدیدکنندگان