معرفی پنل خانه هوشمند زیپاتو مدل Zipatile

کنترلر مرکزی زیپاتایل یکی از بهترین کنترلرهای مرکزی خانه هوشمند صفحه لمسی در دنیا می باشد که موفق به دریافت جایزه Awards از نمایشگاه معتبر CES در سال 2017 گردیده است. زیپاتایل قلب تپنده و مرکز فرمان یک خانه هوشمند به حساب می آید. با کمک این کنترلر مرکزی می توانید خانه هوشمند خود را چه از نزدیک و چه از کیلومترها دورتر کنترل و مدیریت نمایید.

در هر خانه هوشمند وایرلس اولین دستگاهی که می بایست انتخاب شود، کنترلر مرکزی می باشد. انتخاب یک کنترلر مرکزی مناسب که بتواند اکثر پروتکل های خانه هوشمند را ساپورت نماید و این قابلیت را داشته باشد که با اکثر دستگاه های و سنسورهای هوشمند ارتباط برقرار نماید بسیار حائز اهمیت است.

کنترلر مرکزی زیپاتایل قابلیت پشتیبانی از اکثر پروتکل های خانه هوشمند نظیر Z-Wave, ZigBee, EnOcean, Somfy, Nest و نزدیک به 44 پروتکل دیگر را دارد. این یک امکان فوق العاده است که شما را قادر به خرید اکثر دستگاه ها و سنسورهای هوشمند بازار می نماید.

اندازه بسیار مناسب این دستگاه (205x205x14 میلیمتر) به کاربر این امکان را می دهد که بتواند آن را بر روی دیوار نصب و یا آن را با کمک پایه خود دستگاه بر روی میز قرار دهید. ظاهر این کنترلر مرکزی دقیقا مشابه تبلت هایی هست که در بازار موجود می باشند. پس با خیالی راحت آن را در محل مورد نظر و در دید نصب نمایید.

سیستم عامل این کنترلر مرکزی، سیستم عامل محبوب اندروید می باشد. این نسخه از اندروید با نسخه های موجود بر روی گوشی های هوشمند هیچ تفاوتی ندارد و براحتی قادر خواهید بود برنامه های اندرویدی دلخواه را بر روی آن نصب نمایید. بر روی زیپاتایل برنامه Zipato App بصورت رایگان نصب است. با کمک این برنامه می توانید بر روی زیپاتایل دستگاه، سنسور و ماژول هوشمند اضافه و یا حذف نمایید و یا قادرید تمامی این دستگاه ها را کنترل و مدیریت نمایید.

کنترلر مرکزی زیپاتایل را می توانید از فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم خریداری نمایید.

نظرات بازدیدکنندگان