نحوه اضافه کردن آژیر خطر داخلی زیپاتو به کنترلر مرکزی خانه هوشمند

نحوه اضافه کردن آژیر خطر داخلی زیپاتو به کنترلر مرکزی خانه هوشمند

در این پست آموزشی به نحوه اضافه کردن آژیر خطر داخلی زیپاتو به کنترلر مرکزی خانه هوشمند خواهیم پرداخت. آژیر خطر داخلی زیپاتو یک آژیر هوشمند است که توانایی پشتیبانی از پروتکل Z-Wave Plus را داشته و می تواند جزوی از سناریو خانه هوشمند باشد. همه ما با آژیر خطر داخلی آشنا هستیم. آژیرهایی که در مواقع مختلف می توانند به صدا در بیایند و اعلام وقوع یک اتفاق را نمایند. مانند آتش سوزی، ورود غیر مجاز و ...

یک آژیر هوشمند را می توان برای تمامی اتفاقات در خانه هوشمند که نیاز به هشدار دارند استفاده نمود. به عنوان مثال در زمان آتش سوزی، انتشار دود، انتشار گاز، انتشار گاز منو اکسید کربن، نشت آب، ورود غیر مجاز به خانه هوشمند، زمین لرزه و هر مورد دیگری که فکر می کنید این آژیر داخلی می تواند به شما کمک کند از آن استفاده نمایید.

این آژیر از طریق پروتکل Z-Wave Plus قادر است با کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارتباط برقرار نماید. بلندی صدای این آژیر 110 دسی بل است و قادر است 6 ملودی مختلف را پخش نماید.

منبع تغذیه این آژیر هوشمند یک آداپتور 5 وات می باشد. این آژیر خطر قادر است به عنوان یک تکرار کننده امواج در خانه هوشمند شما نقش داشته باشد. به این صورت که با دریافت امواج Z-Wave آنها را تقویت و مجدد در شبکه خانه هوشمند ارسال می کند و باعث می گردد برد (محدوده) شبکه خانه هوشمند شما گسترش یابد.

آژیر خطر داخلی زیپاتو را می توانید از فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم خریداری نمایید.

نظرات بازدیدکنندگان