درباره ما

فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم زیر مجموعه شرکت NETCOM می باشد که فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1395 در زمینه فروش تجهیزات خانه هوشمند بر پایه پروتکل های وایرلس آغاز نموده است. این مجموعه سعی کرده است که محصولات خانه هوشمند را از بهترین برندهای معتبر دنیا گردآوری کرده و آنها را بدست مصرف کنندگان محترم در داخل ایران برساند.

در مجموعه فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم سعی را بر آن گذاشتیم که مشتریان محترم بتوانند قبل از خرید یک محصول اطلاعات کاملی در رابطه با محصول کسب نمایند، در صورت نیاز بتوانند با کارشناسان فنی مشاوره رایگان داته باشند و سوالات خود را بپرسند و در آخر با استفاده از فایل های آموزشی بصورت تصویری و یا متنی هوشمند سازی خانه را خود انجام دهند.

البته در صورت نیاز، تیم فنی و نصب فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم هوشمند سازی پروژه شما را بر عخده خواهد گرفت و در کمترین زمان ممکن و البته با کیفیت بالا آن را انجام خواهد داد.

هدف ما ارائه مطلوب خدمات، پشتیبانی 24 ساعته در طول 7 روز هفته و رضایت مندی مشتری می باشد. امید است که بتوانیم در ارائه هر چه بهتر خدمات خود در این راه گام برداریم.


“رضایتمندی و اعتماد مشتریان، گرانبهاترین سرمایه فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم می باشد.

“بدست آوردن یک مشتری جدید از اهداف فروشگاه خانه هوشمند پن اسمارت هوم می باشد. اما ارزشمند تر از یک مشتری جدید، حفظ مشتریان حال حاضر فروشگاه می باشد